x

Contacteaza-ne!



Program: Luni - Vineri: 08:30 - 17:30

Te contactam noi?

Tot ce trebuie sa faci este sa completezi campurile de mai jos.

Nume:
Telefon (074-123-4567)*:


Vei fi contactat in cel mai scurt timp de catre expertul nostru
Terminal fibra optica Ruckus 10 km Mareste

Terminal fibra optica Ruckus 10 km

902-0203-0000

Nou

Terminalul Ruckus din fibra optica monomodala beneficiaza de un modul SFP 1000Base-LX, are o distanta maxima de functionare de 10 km, detine un conector LC duplex si cablu de legatura din fibra SC/UPC.

In stoc furnizor

Termen de livrare: 1-3 saptamani

SICAP
Produsele si serviciile din Qmart pot fi achizitionate prin SICAP

Pret: 8 389,00 lei
*fara TVA 19%

Nu există nici un comentariu pentru moment.

Scrieţi un review

Terminal fibra optica Ruckus 10 km

Terminal fibra optica Ruckus 10 km

Terminalul Ruckus din fibra optica monomodala beneficiaza de un modul SFP 1000Base-LX, are o distanta maxima de functionare de 10 km, detine un conector LC duplex si cablu de legatura din fibra SC/UPC.

In stoc furnizor

Termen de livrare: 1-3 saptamani

Scrieţi un review

Intrebari si raspunsuri

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si vei primi rapid raspunsul nostru!

Pune o intrebare

Nu este nevoie sa va inregistrati

(optional)
*(Este necesara pentru a fi notificat atunci când un răspuns este disponibil)

Istoric navigare