x

Contacteaza-ne!



Program: Luni - Vineri: 08:30 - 17:30

Te contactam noi?

Tot ce trebuie sa faci este sa completezi campurile de mai jos.

Nume:
Telefon (074-123-4567)*:


Vei fi contactat in cel mai scurt timp de catre expertul nostru
Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP transceiver Mareste

Transceiver Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP

MGBSX1

Nou

Transceiver Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP pentru fibra optica multi-mode, lungime de unda 850 nanometri, suporta pana la 550 metri.

Stoc limitat

Termen livrare: 7 zile lucratoare

Mai multe detalii

SICAP
Produsele si serviciile din Qmart pot fi achizitionate prin SICAP

Pret: 379,00 lei
*fara TVA 19%

Transceiver Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP

  • Facilitati: fibra optica multi-mode (MMF)
  • Distanta maxima: 550 m
  • Indicator LED 1000BASE-LX
  • Network standard Duplex LC
  • Lungime de unda: 850 nm
  • Canale fara suprapunere: de la -9,5 dBm la -4 dBm
  • Sensibilitate de receptie: -20 dBm (tipic)
  • Puterea de transmisie: -0 dBm
  • Consum de energie maxim: 1 W
  • Temperatura de operare: de la 0 la +70 °C


Echipamente compatibile:

• Switch Cisco Seria: SF 200
• Switch Cisco Seria: SF 300
• Switch Cisco Seria: SF 302
• Switch Cisco Seria: SF 500
• Switch Cisco Seria: SG 100
• Switch Cisco Seria: SG 200
• Switch Cisco Seria: SG 300
• Switch Cisco Seria: SG 500
• Switch Cisco Seria: SG 500X

buy online at DealsPolo

Nu există nici un comentariu pentru moment.

Scrieţi un review

Transceiver Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP

Transceiver Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP

Transceiver Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP pentru fibra optica multi-mode, lungime de unda 850 nanometri, suporta pana la 550 metri.

Stoc limitat

Termen livrare: 7 zile lucratoare

Scrieţi un review

Intrebari si raspunsuri

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si vei primi rapid raspunsul nostru!

Pune o intrebare

Nu este nevoie sa va inregistrati

(optional)
*(Este necesara pentru a fi notificat atunci când un răspuns este disponibil)

Istoric navigare